KASETON DIBOND JEDNOSTRONNY łączony z dwustronnym

no-image

Świetnym rozwiązaniem, aby się zareklamować jest połączenie jednostronnego kasetonu dibond z kasetonem dwustronnym. Jeśli jest dostępne miejsce na elewacji na kaseton jednostronny, wówczas kaseton dwustronny stanowi uzupełnienie, ponieważ obserwując otoczenie najpierw wychwytywana jest grafika znajdująca się równolegle do ściany. Istotną częścią reklamy jest kaseton dwustronny, ponieważ informacja na nim zawarta wychodzi naprzeciw odbiorcy.

Czytaj dalej

Projektowanie kasetonu

projektowanie-kasetonu

Przy projektowaniu kasetonu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę fakt, że mniejsza ilość grafiki stwarza ład i ułatwia odbiór reklamy. Minimalizm jest również cechą nowoczesności, a tak chcą i powinny być postrzegane współczesne firmy. Proste logo łatwiej zapamiętać, co charakteryzuje największe i najsławniejsze marki. Odbiór reklamy jest wówczas pozytywniejszy.

Czytaj dalej

Wpływ reklamy świetlnej dwustronnej na postrzeganie firmy

wplyw-reklamy-swietlnej-na-potrzeganie-firmy

Kasetony reklamowe frezowane sprawdzają się jako szyldy. Ich ciekawą formą są kasetony dwustronne, które są widoczne zarówno dla przechodniów, jak i przejeżdżających uczestników ruchu drogowego, bez konieczności wpatrywania się w boczne szyby. W znacznym stopniu zwracają uwagę na miejsce siedziby czy też produkt oferowany w danym miejscu.

Czytaj dalej

Trwałość kasetonów z dibondu

no-image

Kasetony z dibondu to jedne z najnowocześniejszych technik reklamy świetlnej. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologi przy tworzeniu płyty kompozytowej odznacza się ona wysoką odpornością i estetyką. Specjalna budowa zmniejsza wagę materiału przy zachowaniu jego trwałości, a także gwarantuje wygodną obróbkę. Płyta o grubości 3 mm umożliwia stworzenie solidnej konstrukcji, długotrwale odpornej na negatywne warunki atmosferyczne.

Czytaj dalej

Możliwości – kasetony z dibondu

mozliwosci-kasetony-z-dibondu

Podświetlane kasetony reklamowe zdecydowanie wyróżniają się na tle zwykłych wydruków umieszczanych na płycie kompozytowej czy tez banerów. Główną zaletą jest ich czytelność oraz trwałość. Ponadto dzięki oświetleniu grafiki przyciągają uwagę. Stwarza to komfortowe warunki odbioru obrazu, gdyż uwaga skupiona jest na najbardziej istotnych elementach reklamy.

Czytaj dalej

Możliwości – kaseton reklamowy frezowany

mozliwosci-kaseton-reklamowy-frezowany

Kasetony reklamowe jednostronne frezowane tworzą trwałą konstrukcję, która może być umieszczana zarówno na elewacji budynku, jak i podwieszana na wybranej konstrukcji. Wielu użytkowników umieszcza kasetony reklamowe w galeriach handlowych, gdyż ich konstrukcja (ciemne nieprzepuszczalne tło oraz intensywnie oświetlona grafika) przyciąga uwagę nawet w oświetlonych wnętrzach. Kaseton przede wszystkim reklamuje firmę/produkt oraz wskazuje miejsce funkcjonowania danej działalności.

Czytaj dalej

Frezowanie kasetonów

frezowanie-kasetonow-reklamowych

Podstawową techniką przy tworzeniu kasetonu i pylonu z płyty komopozytowej jest jej frezowanie. Przy tworzeniu naszych produktów wykorzystany jest najnowocześniejszy, zaawansowany technicznie przemysłowy ploter frezujący CNC InfoTEC 4121 Energy.

Czytaj dalej

Zastosowanie – Kaseton w systemie napinającym

system-napinajacy-zastosowanie

System napinający jest jednym z rodzajów kasetonu reklamowego. Jego specyficzna konstrukcja pozwala jednak na osiąganie bardzo dużych wymiarów reklamy bez konieczności zawieszania obok siebie osobnych kasetonów. Zarówno wysokość kasetonu jak i jego szerokość jest nieograniczona. Wiąże się jedynie ze zgrzewaniem poszczególnych pasów lica, które jest zawieszane na jednym stelażu.

Czytaj dalej

Jak wykonać prawidłowy pomiar?

jak-wykonac-pomiar-reklamy-swietlnej

Prawidłowe wykonanie pomiarów pod montaż reklamy świetlnej jest najważniejszą czynnością przed przekazaniem zlecenia do realizacji. Pozwala to na uniknięcie ewentualnych problemów z późniejszym montażem reklamy. Jak zatem najlepiej wykonać pomiar, spełniający wszystkie normy oraz jak uwzględnić utrudnienia wynikające ze struktury elewacji.

Czytaj dalej