Kasetony reklamowe dibond dwustronne

Dwustronne, boczne, kasetony reklamowe z materiału typu dibond, tubond, etalbond to świetne połączenie trwałości oraz estetyki. Odpowiednio zagięte lico z płyty kompozytowej tworzy jednolitą bryłę. Podobnie jak w jednostronnym kasetonie typu dibond, tak i w wersji dwustronnej, grafika jest wyfrezowana i podklejona plexi o odpowiednim kolorze. Takie rozwiązanie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, przchodzących lub przejeżdżających wzdłuż firmy. Zastosowana w tym kasetonie, wzmocniona konstrukcja wewnętrzna, pozwala na jedną z dwóch możliwości montażu: za pomocą uchwytów lub bezpośrednio do elewacji. Ceny dotyczą kasetonu z jednokolorową grafiką.

Opcje
Wycena
1
768 PLN
768 PLN
Każdy transport jest ubezpieczony.
Gwarancja na produkt: 12 miesięcy.
Realizacje

Kasetony reklamowe dla sieci Metrohouse. Kaseton z czarnego dibondu, boki zaginane. Montaż krawędzią do elewacji na specjalnych uchwytach. Oświetlenie mocne - modułowe.

Kaseton reklamowy dwustronny z dibondu. Grafika frezowana, oświetlona dzięki płycie plexi w kolorze białym - do podświetleń. Rozmiar 50x50cm.

Kaseton reklamowy z dibondu, grafika frezowana. System podwieszany.

więcej realizacji
Opis produktu
Kaseton dibond dwustronny

KASETON PREMIUM z dibondu DWUSTRONNY

Wykonana z profili aluminiowych, wzmocniona konstrukcja wewnętrzna, daje nam dwie możliwości montażu kasetonu: za pomocą uchwytów lub bezpośredino do elewacji. W kasetonach dwustronnych stosujemy, zawierające wysokowydajne koreańskie soczewki, profesjonalne moduły LED. Soczewka w tych modułach, asymetrycznie rozprasza światło w dwóch kierunkach, a obudowa zabezpiecza elektronikę modułu przed uszkodzeniami mechnicznymi oraz przed wilgocią. Tak jak w kasetonach jednostronnych typu dibond, tak i tutaj mamy opcjonalną możliwość zastosowania, uzyskanej za pomocą berbarwnej plexi 10 mm, grafiki wypukłej. Lico w takiej grafice wypukłej wykańczamy jednym z dostępnych kolorów folii ORACAL 8500.

GRAFIKA WYPUKŁA 3D

Grafika wypukła 3d

KOLORY TŁA

Kolory tła - dibondu

KOLORY GRAFIKI

Kolory grafiki

WZMOCNIONA KONSTRUKCJA

Wzmocniona konstrukcja

MOCNE OŚWIETLENIE LED

Mocne oświetlenie LED

CZUJNIK ZMIERZCHOWY

Czujnik zmierzchowy

 

 

Copyright © 2012-2021 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!