Kasetony reklamowe profil aluminiowy dwustronne

Dwustronna wersja kasetonu reklamowego w profilu aluminiowym, podobnie jak wersja jednostronna, charakteryzuje się świecenie całego tła kasetonu. Głównym zadaniem tego, bocznego kasetonu reklamowego, jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów przechodzących lub przejeżdżających wzdłuż firmy. Lico w tego typu kasetonie to mleczna plexi o grubości 3 mm. Natomiast grafika to laminowany, podwójny zadruk w trybie do podświetleń lub folia ORACAL 8500, z której grafika jest wycinana. Nośna konstrukcja kasetonu to rama o grubości 10 lub 14 cm, którą ze względu na trwałość oraz efekt wizualny, zalecamy malować proszkowo na wybranym z palety RAL kolor.

Opcje
Wycena
1
606 PLN
606 PLN
Każdy transport jest ubezpieczony.
Gwarancja na produkt: 12 miesięcy.
Realizacje

Krzyż apteczny wykonany z profilu aluminiowego w standardowej technice obróbki. Boki malowane proszkowo na kolor RAL. Lico wykonane z zielonej pleksi. 

Kaseton reklamowy dwustronny w profilu aluminiowym. Oświetlenie zamontowane: LED. Wymiar 110x40cm.

Kaseton reklamowy dwustronny. Podśweitlany LED. Montaż przystosowany do elewacji, tak aby kaseton widoczny był z dwóch stron.

więcej realizacji
Opis produktu
Kaseton profil aluminiowy dwustronny

KASETON PROFIL aluminiowy DWUSTRONNY

Mocna, spawana konstrukcja wewnętrzna, pozwala na jeden z dwóch możliwości montażu: za pomocą uchwytów montażowych lub bezpośrednio do elewacji budynku. Mocne i równomierne podświetlenie kasetonu zapewnieją, zastosowane w odpowiedniej ilości i precyzyjnie rozmieszczone, specjalistyczne moduły LED. Zastosowana w tych modułach, specjalna soczewka, zapewnia równomierne, asymetryczne rozproszenie światła.

RODZAJ I KOLORY PROFILI

Grafika wypukła 3d

KOLORY GRAFIKI

Kolory tła - dibondu

WYMIARY

Kolory grafiki

KONSTRUKCJA

Wzmocniona konstrukcja

MOCNE OŚWIETLENIE LED

Mocne oświetlenie LED

CZUJNIK ZMIERZCHOWY

Czujnik zmierzchowy

 

 

Copyright © 2012-2021 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!