Kasetony reklamowe profil aluminiowy jednostronne

Główną cechą charakterystyczną dla kasetonów reklamowych w profilu aluminiowym jest świecenie całego lica kasetonu. Front kasetonu to mleczna płyta plexi o grubości 3 mm wraz grafiką w jednej z dwóch form: jako laminowany, podwójny wydruk w trybie do podświetleń lub folia ORACAL 8500 Translucent Cal. W celu zwiększenia trwałości i efektu wizualnego, ramę zalecamy malować proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Opcje
Wycena
1
780 PLN
780 PLN
Każdy transport jest ubezpieczony.
Gwarancja na produkt: 12 miesięcy.
Realizacje

Trzy kasetony reklamowe w profilu aluminiowym. Zdjecia wydrukowane w rozdzielczości 600dpi na drukarce wielkoformatowej. Podświetlenie LED ip67. 

Krzyż apteczny zbudowany z profilu aluminiowego. Boki malowane na kolor RAL. Konstrukcja wzmocniona poprzeczkami stabilizującymi. Podświetlenie LED modułowe. 

Kaseton w profilu aluminiowym. Wymiar 400x120cm. Grafika w jednej części dzieki zastosowaniu plexi o długości 405cm.

Kaseton świetlny dla sieci Expander. wymiar: 250x50cm. Oświetlony modułami LED.

Reklama świetlna lombard. Kaseton wykonany w klasycznym styu. Rama aluminiowa, malowana proszkowo. Kaseton podświetlany diodami LED.

więcej realizacji
Opis produktu
Kaseton profil aluminiowy jednostronny

KASETON PROFIL aluminiowy JEDNOSTRONNY

Wzmocniona konstrukcja wewnętrzna kasetonu składa się z podstawy, w postaci wzmacniającej cały kaseton, płyty typu dibond oraz dodatkowych wzmocnień z profili aluminiowych. W zależności od rozmiaru stosujemy jeden z dwóch rodzajów profili aluminiowych: gładki-wzmocniony profil 10 cm lub w przypadku kasetonu o większym rozmiarze mocny profil 14 cm. Zastosowane w tym kasetonie, moduły LED najnowszej generacji, dzięki koreańskim diodom o wysokiej skuteczności świetlnej oraz rozpraszającym światło do 160 stopni soczewką, zapewniają mocne i równomierne podświetlenie lica kasetonu.

RODZAJ I KOLORY PROFILI

Grafika wypukła 3d

KOLORY GRAFIKI

Kolory tła - dibondu

WYMIARY

Kolory grafiki

KONSTRUKCJA I MONTAŻ

Wzmocniona konstrukcja

MOCNE OŚWIETLENIE LED

Mocne oświetlenie LED

CZUJNIK ZMIERZCHOWY

Czujnik zmierzchowy

 

 

Copyright © 2012-2021 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!