Kasetony reklamowe system napinający jednostronne

Kasetony reklamowe w systemie napinającym z licem z elastycznego materiału (backlight), to rozwiązanie służące do obrandowania dużych powierzchnii bez łączeń. Grafika w tego typu kasetonie to nadruk wysokiej jakości z podwójnym nasyceniem farby na wspomnianym wcześniej, elastycznym materiale - backlight. W jednej części, wydruk może osiągnąć nawet 50 m długości. Jest to specjalistyczny produkt stosowany w sytuacjach gdy reklama przekracza maksymalne wymiary standardowych kasetonów reklamowych.

Opcje
Wycena
1
2,020 PLN
2,020 PLN
Każdy transport jest ubezpieczony.
Gwarancja na produkt: 12 miesięcy.
Realizacje

Kaseton w systemie elastycznego lica. Rozmiar 170cm wysokości, 400cm szerokości. Wewnątrz zainstalowane zostały mocne moduły LED.

Kaseton reklamowy w systemie elastycznego lica. Konstrukcja nośna wykonana ze specjalistycznych profili, malowanych proszkowo.  

więcej realizacji
Opis produktu
Kaseton system napinający jednostronny

KASETON SYSTEM NAPINAJĄCY JEDNOSTRONNY

Z powodu swojego przeznaczenia bardzo istotną kwestią w kasetonach tego typu, jest odpowiednia konstrukcja wewnętrzna. Skłąda sie ona ze specjalnych, spawanych profili aluminiowych 148 mm dla systemów napinających, mocnych pleców z materiału typu dibond oraz dodatkowych poprzeczek montażowych. Odpowiednie podświetlenie kasetonu o dużych gabarytach, zapewniają profesjonalne moduły LED. Dzięki koreański diodom o wysokiej skuteczności świetlnej oraz soczewkami rozpraszającymi światło do 160 stopni, mamy pewność że cała powierzchnia kasetonu zostanie mocno i równomiernie podświetlona.

LICO KASETONU

Grafika wypukła 3d

KOLORY PROFILI

Kolory tła - dibondu

WYMIARY

Kolory grafiki

KONSTRUKCJA WEWNĘTRZNA

Wzmocniona konstrukcja

MOCNE OŚWIETLENIE LED

Mocne oświetlenie LED

CZUJNIK ZMIERZCHOWY

Czujnik zmierzchowy

 

 

Copyright © 2012-2021 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!