KONTAKT

Szybki kontakt

tel. 71 758 10 82

Litery przestrzenne

Nowoczesna forma reklamy świetlnej

Nieograniczone możliwości kreowania wizerunku. Litery świetlne aluminium LED to nowoczesna forma reklamy. Solidna budowa podkreśla prestiż firmy. Jak dobrać odpowiednie litery przestrzenne, aby spełniały swoje funkcje? Jak wycenić tę formę reklamy zewnętrznej, aby inwestycja była optymalna?

Realizacje

Litery świetlne reklamowe wykonane dla gabinetu stomatologicznego Dental Corner Wrocław. Produkt wykonany jest w standardowej technice produkcji - alumiowe boki wyginane maszynowo oraz podświetlane lico w kolorze zielonym. 

Czytaj opis realizacji

Podświetlane logo i litery przestrzenne dla firmy AGA Marine. Boki wykonane z aluminium wyginanego na kształt liter. Lico wykonane z pleksi mlecznej z wyklejoną grafiką (logo). 

Czytaj opis realizacji

Litery przestrzenne z efektem poświaty. Moduły LED rozmieszczone są na tylnej części liter. Wysokość litery: 120cm. Wysokość postaci kobiety: 200cm. 

Czytaj opis realizacji

Litery świetlne 3D z efektem halo. Moduły LED marki Bergmen rozmieszczone są na plecach liter, tworząc efekt poświaty. Każda z liter wykonana jest z aluminium oraz pleksi, co zwiększa ich trwałość.

Czytaj opis realizacji
Pokaż więcej realizacji

Charakterystyka liter 3D

Litery przestrzenne 3D LED to nowoczesna i coraz bardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Wykorzystywane również do brandingu wewnętrznego, podkreślającego jakość i prestiż firmy. Wysoka zauważalność przez klientów powoduje, że inwestycja w tę formę reklamy szybko się zwraca. Efekt wizualny pozostaje przez wiele lat na wysokim poziomie.

Litery świetlne mają spełniać podstawową funkcję podkreślenia wizerunku firmy. Główną cechą jest bardzo dobra widoczność w dzień i w nocy.

Oświetlenie

Odpowiednio dobrane i testowane przez nas moduły LED gwarantują równe i bardzo mocne oświetlenie, dające gwarancję zauważalności. Ważnym aspektem jest kąt świecenie modułów LED – to dzięki niemu rozświetlenie jest bardzo jednolite i naturalne.

Dobór liter

Wybierając litery świetlne, należy kierować się następującymi parametrami:


Możliwości techniczne


Litery świetlne a montaż

Proponujemy 3 rozwiązania montażowe:

RapidSSL Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
Copyright © 2012-2018 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!