Pylony reklamowe

Pylony reklamowe LED - totemy reklamowe - duża, pionowa reklama świetlna. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Pylony standardowo zawierają oświetlenie LED - modułowe o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości.

Nasze pylony oświetlane są mocnymi diodami LED.

Realizacje

Pylon reklamowy Oval. Grafika zaokrąglona z płyty typu dibond. Całość bez podświetlenia.

Czytaj opis realizacji
Pokaż więcej realizacji

Wymiary pylonów reklamowych

Produkowane przez nas pylony reklamowe mają wymiary od 100cm do 600cm wysokości.

Szerokość zawiera się w zakresie 50-220cm w zależności od budowy graficznej.

Grafika pylonów świetlnych.

Grafikę pylonów reklamowych można dobrać spośród dostępnych technik produkcji:

  • płyta kompozytowa frezowana,
  • plexi,
  • aluminium frezowane i gięte krawędziowo.

Konstrukcja wewnętrzna pylonu

Konstrukcja tworzona jest ze stali węglowej spawanej o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych. Głównym elementem konstrukcyjnym jest profil stalowy prostokątny. Konstrukcja wewnętrzna jest standardowo zabezpieczana antykorozyjnie.

Oświetlenie wewnętrzne pylonów

Ze względu na swój wymiar pylony, jako rodzaj reklamy zewnętrznej dużych rozmiarów wymagają dobrego i mocnego oświetlenia. Używa się modułów o odpowiednich parametrach: mocy, jasności, barwy światła aby reklama była zauważalna. Oświetlenie powinno być równomiernie rozłożone, tak aby nie powstawały nieestetyczne przebarwienia.

Montaż pylonów

Pierwszym rozwiązaniem jest przygotowanie konstrukcji z wypuszczonym zbrojeniem fundamentowym, które należy zacementować po ustawieniu w docelowym miejscu.

Drugim rozwiązaniem jest stworzenie przed zamontowaniem pylonu - fundamentu wraz ze zbrojeniem i wypuszczonymi ponad powierzchnię fundamentu śrubami gwintowanymi. Pylon stawia się na miejscu, po zastygnięciu całkowitym fundamentu.

Copyright © 2012-2021 ProKonstrukcje.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!